Envoyer à un ami

Wakacje wysokiej jakości?

Wymarzone kierunki wakacyjne : Zjazdy kajakowe i kemping w pobliżu czystych i dzikich wód Drôme; podziwianie piękna Val d’Anniviers w (...) ↓ Lire le descriptif détaillé plus bas ↓

Wakacje wysokiej jakości?

Wymarzone kierunki wakacyjne : Zjazdy kajakowe i kemping w pobliżu czystych i dzikich wód Drôme; podziwianie piękna Val d’Anniviers w (...) ↓ Lire le descriptif détaillé plus bas ↓

Co sprawia, że nasze kursy naukowe są wysokiej jakości i dostępne dla wszystkich? Co daje dzieciom jako członkom naszej organizacji możliwość odnalezienia prawdziwych narzędzi krzemiennych pochodzących z epoki neolitu oraz publikacji artykułów naukowych na wysokim poziomie? Co daje młodzieży uczestniczącej w naszych wakacyjnych kursach naukowych możliwość oficjalnego nadania wybranych przez nich imion kraterom znajdującym się na Marsie? [Więcej informacji na ten temat znajdziecie klikając na ten link)

Spotkaliśmy się z opinią wielu osób, które po dogłębnej analizie naszej strony internetowej doszły do wniosku, że proponowane przez nas kursy nie mają sobie równych na całym świecie.

Wszystkie nasze obozy są akredytowane przez organy krajowe. Stosowana przez nas metoda nauczania, która polega na tym, że uczestnicy zdobywają wiedzę na temat tego jak prowadzić badania naukowe w praktyce, sprawia, że nasze wycieczki są gwarantem najwyższej jakości. Poniżej znajduje się krótki opis poszczególnych elementów, które sprawiają, że nasze obozy są na najwyższym poziomie...

- Wybrana przez nas forma obozów naukowych została opisana tutaj,

- Na tej stronie internetowej, znajduje się opis prowadzonych przez nas badań naukowych w zakresie najlepszych metod nauczania, które należy zastosować w edukacji

- Klikając na podany link znajdziecie informację na temat tego czego oczekujemy od naszych nauczycieli->http://www.educateur-scientifique.c...].

- Pod tym linkiem znajdują się przykłady podsumowania obozów zrealizowanych w poprzednich latach (tutaj w 2007 roku)->art8]. Nasza działalność sięga do 1992 roku i co roku przygotowywane są streszczenia na temat tego jak przebiegła organizacja naszych obozów, które są dostępne w dziennikach redagowanych przez naszych uczestników. Proszę się z nami skontaktować w celu uzyskania dostępu do dzienników, które Was interesują !

Lame de Couteau en Silex Taillé - Trouvé en juin 2007 par deux élèves âgées de 14 et 15 ans {JPEG}

To jeszcze nie wszystko!

Wiele dodatkowych informacji znajduje się na naszej stronie internetowej w formie przeróżnych artykułów dostępnych w sekcji „Koncept".

Możecie się również z nami skontaktować celem uzyskania więcej szczegółowych informacji na temat naszych działań.

Jeżeli chcielibyście wspomóc nasze stowarzyszenie, możecie się do tego przyczynić rozwieszając nasze plakaty w Waszej okolicy !
Sprawdźcie nasz katalog obozów

Nos partenaires

Voir également